כל מעשה בייעוץ תחילה

אל תעשו דבר פזיז שיתברר כמיותר ומנגד אל תהססו ואולי תאבדו זמן יקר. צרו קשר כבר עתה לתיאום פגישת ייעוץ.

לפגישת ייעוץ קיימת חשיבות רבה ובעזרתה תוכלו לחשב מסלול בתבונה. בפגישה שתתקיים במשרדנו יהיה עליכם לשתף אותנו בכל העובדות. אנו כבר נדאג להסביר ולהבהיר לכם היטב את המשמעויות המשפטיות וכן את ההשלכות הצפויות. נבחן את מעמדכם המשפטי, את זכויותיכם וחובותיכם. אתם תזכו לקבל מענה לכל שאלה ולדעת מהי דרך הפעולה הנכונה, כך שבסיומה של הפגישה תוכלו לבחור באפשרות העדיפה שתוביל אתכם לתוצאה הכי טובה.

תחום המעמד האישי, גירושין, משפחה, ירושה הינו רגיש, עדין ומורכב ולפגישת ייעוץ חשיבות גדולה אף יותר. לכן הבחירה בעורך דין גירושין, עורך דין משפחה, עורך דין ירושה היא הכרחית. בחירה בעורכי דין בתחום משפחה, המתמחים בענייני המעמד האישי, גירושין, משפחה, ירושה, תאפשר לכם להפיק את המירב מפגישת הייעוץ ותשפר משמעותית את הסיכויים שלכם בייצוג בבתי המשפט. 

אל תימנעו מפגישת ייעוץ בכל שלב. המידע שתקבלו בפגישת ייעוץ ישרת אתכם בכל שלב, שעה וצרה. הסכם ממון נועד להגן על רכושכם בעת שהינכם עומדים להתחתן, אם אתם שוקלים להתגרש הינכם נדרשים לדעת מהו מירוץ הסמכויות ובטח יעניין אתכם לדעת איך ליהנות מהטענות של בן הזוג לעניין חלוקת הרכוש והמזונות. אם הגישו למורת רוחכם בקשה לצו ירושה בה אתם לא יורשים דבר, פעלו בחכמה ובמהרה להעברת התיק לבית המשפט לענייני משפחה.

הימנעו מטעויות וצרו קשר כבר עתה לתיאום פגישה, כי כל מעשה בייעוץ תחילה.

 

מלאו את הפרטים ואנו נחזור בהקדם.

 

דן לימור – משרד עורכי דין, מתמחה בענייני המעמד האישי, דיני גירושין, משפחה וירושה. המשרד מציע לבאים בשעריו את כל השירותים המשפטיים הדרושים, החל מייעוץ וסיוע משפטי פרטני ועד שירותי ליטיגציה מלאים וייצוג משפטי מקיף בפני הערכאות השיפוטיות השונות. לקוחותינו נהנים מליווי המשרד באופן אישי וצמוד עד תום ההליכים המשפטיים בעניינם.

מתוך שאיפת המשרד למצוינות – כלקוחות המשרד תזכו לעמוד על מצבכם המשפטי באופן מקיף, תדעו מהם זכויותיכם וחובותיכם, מהי הדרך ההולמת בה יש לנקוט ותיהנו מרשת ביטחון משפטית בכל שלב. בשיתוף פעולה הדוק עימכם ובאמצעות טיפול דווקני ומתן יחס אישי חותר המשרד להשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר, תוך הקפדה על מקצועיות השירות, איכות הטיפול והזמינות הגבוהה.

המשרד מתמחה בניהול הליכים משפטיים הנדונים בערכאות המשפטיות במחוזותיהן השונים: בתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים, הרשם לענייני ירושה, בתי משפט שלום, בתי המשפט המחוזיים ובית המשפט העליון. כמו כן, המשרד עומד המשרד בקשר רציף ובשיתוף פעולה עם המוסדות והגורמים השונים לרבות שירותי הרווחה, פקידות הסעד לסדרי דין ולשכות הקשר, מוסדות סיעודיים, האפוטרופוס הכללי וכיוצ"ב, וזאת על מנת לקדם במהירות וביעילות את העניינים המשפטיים הנמצאים בטיפולו, דבר המקצר את משך זמן הטיפול, לרווחת ולשביעות רצון הלקוח.

מעבר לעמוד ערכי המשרד