תביעה לשלום בית ולחלופין גירושין

תביעה לשלום בית ולחילופין גירושין משמשת ככלי בידי זוגות אשר יחסיהם עלו על שרטון, אך עוד נטועה בלבם התקווה, כי יצליחו לשקם את חיי נישואיהם ולהשכין שלום בית, מחד. בנוסף מאחר ובן הזוג התובע מודע לקשיים הקיימים, לפערים ו/או למרחק הרב שבין בני-הזוג, הוא מכין עצמו במסגרת התביעה אף לאפשרות של פרידה מאידך. כך רשאי אחד מבני-הזוג המגיש את תביעתו לשלום בית בבית הדין הרבני להוסיף לתביעתו סעד חלופי של גירושין.בהליך זה וככל שיבשילו התנאים לכך מתאפשר לצדדים להשיג בהסכמה ובדרכי נועם פיתרון שיעוגן בהסכם שיוחל עליהם באופן מיידי אשר הוראותיו נוגעות הן לחייהם המשותפים והן לתקופה שלאחריהם ככל וניסיונם להשכין שלום בית לא יצלח. הסכם זה קרוי הסכם שלום בית ולחילופין גירושין ולו יתרון בולט של חיסכון והימנעות מפנייה חוזרת לערכאות השיפוטיות.

רוצים לשאול שאלה, להעיר או להוסיף תגובה? נשמח להשיב לכם במהרה. צרו קשר וכתבו לנו באתר או כנסו וכתבו לנו בעמוד הפייסבוק ופנייתכם תיענה בהקדם.

חשוב: האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי פרטני ומעמיק ואינו מהווה תחליף לו. כל המסתמך על המידע המופיע באתר מבלי לקבל ייעוץ משפטי פרטני ומעמיק עושה זאת על אחריותו בלבד.

תוכן עניינים
שתפו מאמר זה

נגישות